Retrotechtacular: zpěv pták automatů

Naše kočky byly oba spaní v blízkosti počítače, stejně jako tato videa je řídila matice. Pro naše uši tyto ptačongy hluk docela dobře. Nebyli techniku ​​koček do stalkingového režimu, ale stimulují slyšitelnou stížnost. Predátory tak nejsou slintání, ale mechanické inženýři, které by to měly být. Tyto automaty integrují přesnost mechanických hodin s měchy, stejně jako specializovanou píšťalku, aby znovu vytvořili Birdsong.

Musíš to slyšet, abyste ocenili rozsah vytvořený mechanismy. První video se zobrazí gadget viděný na levé straně. Tento konkrétní design je od roku 1890, stejně jako demo poskytuje skvělý pohled na zbraně, které se otevírají stejně jako blokování průchodu ke změně zvuku. Poté, co viděl tento odkaz, který byl odeslán [Stefan] – jsme začali procházet mnohem více informací o zařízeních. Ten, který si představoval, že je to nejlepší. Je to z YouTube individuální [zpěv ptačí boxů], který má mnoho videí představí tyto druhy zařízení. Zvolili jsme si to, protože se snažil přesně diskutovat, jak každá část systému funguje. Ty jsou ještě dnes vyrobeny, nicméně je tu něco úžasného o vidění člověka vyvinutého během těžkého věku.

Každý úterý bychom chtěli dělat retrotechtakulární funkci. Pomozte nám to zasíláním odkazů na pracovní místa, které zdůrazňují starou technologii, instruktážní videa Yore, výlety muzeí nebo podobných relikvií.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post