Mobilní bar v přívěsu!

OK, existují některé hodné zákony v místě regulujícím prodej a distribuci alkoholu – a z dobrého důvodu. Pro mnoho bootlegger, nicméně sen o renovaci starého přívěsu z roku 1946 do mobilního baru je sen, který musí čekat, co? To již existuje?

Není to mobilní workshop, ale bar byl zpočátku postaven tak, aby vyhovoval hostům na jejich svatbě. [HellopennyBar] sdílel proces rekonstrukce se světem. Uvnitř je vše, co musíte sloužit nápojům, včetně (dvojitého) kuchyňského dřezu. Kromě vodní nádrže, pár automobilových baterií slouží jako centrální výkon s elektrickou prací instalovanou pro vnitřní světla, malý ventilátor, který udržuje barmany chladné, vnější světla, vodní čerpadlo, přívěsy, a více vnější světla Patroni mohou party noc pryč.

Než řeknete cokoliv, [HellopennyBar] říká, že budou potřebovat licenci k prodeji alkoholu, ale tvrdí, že pro sloučení alkoholu na soukromých akcích ve svém stavu postačí mít off-site odpovědnou licenci. Kromě toho několik hodnotných redditorů chvíli, pokud jde o bezpečnost baterie a kabelové montáže, ke kterému byl [hellopennyBar] přístupný. Bezpečnost a zákonnost zaznamenala, mobilní bar musí udělat románu zábavy.

[přes / r / diy]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post