Bezdrátový Rover má dvě zbraně … jeden pro každý z Ya

Nikdy se nikdy nudíme s dálkově ovládanými roversem kolem zde, zejména když zahrnují opakování nějakého starého hardwaru i laserů. [Tycoon] napsal, aby se podělil o jeho stvoření, které má kopírovat “Texas Ranger”.

Texas Ranger je postaven kolem starých linksys WRT54GL směrovač, který poskytuje klihovce WiFi připojení, stejně jako sériové rozhraní, přes které je vše ostatní řízeno. Rover je vybaven pár mikrokontrolérů PIC, které zpracovávají všechny ovládací prvek servo, stejně jako telemetrické výpočty.

Palubní kamera poskytuje operátorovi pohled řidiče na akci, což umožňuje přesné řízení vozidla. Laserová triangulace se používá k tomu, aby pomohla měřit vzdálenost objektu, a pár Airsoft peletových pistolí strádovat kameru pro vždy, kdykoliv [Tycoon] se cítí jako jeho přítomnost známá. Jedna funkce, kterou jsme zvláště rádi, je pár Wii Nunchucks, který Rover používá k monitorování jeho polohy. Vždy si uvědomujte svůj provozní úhel, automaticky upraví fotoaparát, aby kompenzoval nerovnoměrné povrchy, což zaručuje, že [Tycoon] nemusí nakloňte hlavu, aby viděl rovný.

Poklepejte na rychlé demo video zastřelil Texas Strážce v akci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post