Ahoj OEMS, Arduino řízená myčka má mnoho potenciálu

Myslím, že můžeme všichni souhlasit, že v některých případech jsou projekty trochu úsekem. Vyrábíme naše mozky pro něco zajímavého a odlišného k tomu, aby se do stolu přinesli a natáhl se pro tento speciální neobvyklý trik nebo techniku, která bude garnerovat, že zvláštní druh obdivu od našich vrstevníků. V tomto smyslu je snadné ztratit dohled některých z nejlepších projektů, jednoduché, které ukazují, můžete kdykoli kdykoliv kdykoliv vyřešit a zlepšit, když jste na tom.

To je jen takový druh projektu, [unoinlocker] měl obětí podkladu na vlastní kondenzaci. Namísto šlehnutí tunu peněz pro opravy muže vzal sám sebe sám, upevnění podložky arduino, relé a prkénko. Malé reverzní inženýrství odhalilo (pozoruhodně dobře označenou) řídicí desku, zjevně jsou zúčastněné řídicí signály neuvěřitelně snadné interpretovat. [UNACLOCLOW] také nalezl teplotní čidlo pro ovládání misky sanitace. V tomto bodě měl plnou kontrolu nad myčkou nádobí a byl schopen navrhnout ideální časové časy prewash / mytí.

Teď, když je mycí cyklus všech nastaven [unoClocker] může nyní jít dopředu a zahanbit peklo z OEM. On plánuje přidávání modulu hodin reálného času na časové promývání a čisté misky ukazatele, po kterém si myslíme, že by měl dostat válcování na nějakém bezdrátovém / tweet / ethernet / kapacitní dotykové / hlasové komunikaci. Poté bude pracovat na zapnutí designu a dělat to hezky.

Podívejte se na nastavení v akci po skoku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post