Tisk, jakož i programování samolevného balanceru

personál Hackaday není ve smlouvě o 3D tiskárnách. Několik z nás je nesmírně nadšené, některé jsou lhostejné, stejně jako nějaká otázka, co když jsou tak běžně prospěšné, jak je humbuk zvuku. Přemýšlíme však, že [Jason Dorweiler] Selfalancing robot je stejně silná situace jako jakýkoliv typ tohoto 3D tisku musí být pro každého!

Nenechte nás špatně. Máme rádi robotovou práci jen proto, že je velký samolančovač. Když vidí věc, kterou stojí na vlastní pěst (video po přestávce) s využitím arduino s akcelerometrem, stejně jako senzory gyroskopu je čistá vítězství. Kdykoliv však vidíme, vždy se domníváme o všechny mechanické výroby, které do ní jde. Podívejte se však na věc. Je to jen tištěné díly, stejně jako některé dřevěné hmoždinky! přesně jak jednoduché je?

Jistě, určitě, musíte získat přístup k tiskárně, musí být dobře kalibrováno, stejně jako pak musíte provést styly, které mají být vytištěny. Tyto překážky jsou však mnohem snazší zbavit se každého dne. Koneckonců neexistuje žádný nedostatek lidí, kteří by se točili, kteří chtějí nic mnohem víc než ukázat jejich makerbot / radu / atd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post