18-rok-starý rozvíjí pracovní ponorka

[Justin Beckerman] vyvinul pracovní ponorku jeden muž. Ta věc je, to není ten první, který je postaven. Při pohledu do pracovních míst na jeho webových stránkách objevujeme téměř žádné informace o této budově, nicméně on vystavuje jeden předchozí model, kromě několika reprodukovaných projektů podmořského směrovače.

Tlakový trupem subjektu je vyroben z vlnité odvodňovací trubky. To není špatný koncept, protože trubka je navržena tak, aby byla pohřbena v zemi, stejně jako přivést tuny Země na něj. Je stvořeno jít dolů jen 30 stop, což popisuje nedostatek půl domizačních čepic na obou koncích; Tlak není tak fantastický v této hloubce. Bóje plovoucí k jeho levici je jeho uvázání k povrchu. Čerstvý vzduch je čerpán přímo do Sub. Je rovněž zahrnuty bezpečnostní prvky, jako je 20 minutová zásobní nádrž v situaci, se dostane do vazby, stejně jako rychlé otevírání top poklopu. Tento poklop je polokoule odstranění akrylu, která mu umožňuje zobrazit to, co je kolem něj.

Objevíte mnohem více z dvou videoklipů, které zveřejnil. Fox 5 Noviness Interview zahrnuje záběr jednoho z nejmcheznějších pracovních laviček, které jsme viděli. Untishy lavička je indikací konstantní práce, že?

[Díky Gregovi pomocí technabob]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post