Digitální fotorámeček, který se otáčí, aby odpovídal polohování obrázků

tento digitální fotorámeček fyzicky otáčí v nákupu, aby odpovídal orientaci obrazu. [Markus Gritsch] vybudoval rámec, včetně Script Python, aby srovnával obrázky do stylu, který dělá velmi nejlepší využití LCD displeje 2,4 “.

Obrazovka se zúčastní 8-bitové paralelně procesorem pic 32mx120f032b. Obrázek se zkontrolovat ze SD karty v surovém formátu, s 16bitovými barvami stisknuté na obrazovku pro každý pixel. Chcete-li je dostat do tohoto stylu [Markus ‘] Script převádí data JPEG na RAW, změní se je velikostmi, využívá dithering, aby se minimalizovalo na 16bitovou barvu, pak aplikuje na ostření filtr pro zvýšení finálního vzhledu. Během tohoto procesu rovněž obsahuje informace o polohování. To je analyzováno mikrokontrolérem, stejně jako použití pro řídit servomotor, ke kterému je obrazovka připojena.

Chcete-li provést práci, který sprej namaloval kus akrylu, aby působil jako rámeček pro rám. Zkontrolujte demo po přestávce, stejně jako věříme, že souhlasíte s rotujícím prvkem, spolu s posouváním obrázku, skutečně dělá tento kus budete chtít na svém vlastním stole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post