Nové v systému iOS 11: Zkontrolujte využití mobilních dat a doba fakturace nativně bez aplikace nebo kontaktování poskytovatele

jsme to již dříve uvedli, protože to budeme více než pravděpodobné, že je budeme pokračovat v uvádění, ale obvykle se jedná o menší zdokonalení jako Stejně jako poměrně malá vylepšení, díky nimž jsou platformy jako iOS atraktivnější pro nové i stávající uživatele.

Jedna z nejnovějších nových funkcí, které se najdete v předběžných semenech iOS 11, umožňuje jednotlivcům přímo kontrolovat jejich údaje, hovory a povolením zpráv, jak poskytuje jejich poskytovatel, za předpokladu, že je podporují, spíše než museli čekat frustrujícím Fronty telefonních hovorů, odesílání textů poskytovateli nebo instalaci třetích aplikací pro oslavu, aby tyto informace skutečně zjistily ze samotné sítě.

Toto rozhodně to není jedna z funkcí diskutovaných nebo poskytnutých výkonných týmů Apple během letošní konference As As As As As As As As A taks the World Designers, a také se to stane až do nejnovějšího iOS 11 beta na povrch, což potenciálně naznačuje, že to nebylo ‘ T nabízí v předběžném vydání beta.

Rovněž stojí za to zdůraznit, že tato funkce bude specifická pro síť a bude skutečně záviset na této síti, která tato data obsluhuje Apple nebo konkrétněji nastavení> Buněčné> Použití.

Pokud jsou všechny tyto krabice zkontrolovány, bude to opravdu nakonec skvělou bitvou funkcí, která poskytne cenné informace přímo jednotlivcům, aniž by opravdu museli skočit s obručemi, kdy je najít. Tato cenná informace zahrnuje okamžité expozice při přidělování telefonních hovorů a zpráv poskytovaných jako součást tarifu uživatele. Rovněž existuje přehled o tom, kolik údajů je nabízeno jako součást tohoto tarifu, kromě okamžitého pohledu na to, kolik údajů bylo v tomto fakturačním cyklu skutečně využito.

Zbytek uživatelského rozhraní věnované nové funkci se skládá z velké části bílé oblasti kromě informací o tom, kdy poskytovatel naposledy aktualizoval data, a samozřejmě, když končí současný fakturační cyklus, který okamžitě řekne jednotlivci, když Začíná nová přidělení minut i textů.

Rozhodně to nikdy nebude funkce, na kterou Apple křičí hlasitě a také být hrdý, protože to nebude nabízeno všem jednotlivcům ve všech zemích, alespoň ne, ale pro ty, kteří jsou v podporované síti, je to, je to Rozhodně vynikající doplněk k iOS 11.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: IOS 11 Beta 3 odkazy IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace IOS 11 Beta 3 OTA bez účtu UDID / Designer [How-to Tutorial]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post