USBXLater pro PS4 klávesnice a myš akce

[Frank Zhao] -an Awesome Guy, neúmyslný hackaday přispěvatel, a ADAFRUT), přišel se zařízením používat klávesnici a myš s playstation 4 hry. On to nazývá USBXlaterem, a to i když [Frank] nemůže dostat to s jeho PS4, to bude stále úžasným nástrojem.

Na desce jsou dva USB porty a mikrokontrolér STM32F2. Micro poskytuje rozhraní USB hostitelské rozhraní a rozhraní zařízení USB, což umožňuje překládat pohyby myši a stisknutí kláves do něčeho, co může PS4 porozumět. Zatímco tento projekt byl původně navržen tak, aby používal klávesnici a myš na [Frank], s lesklé nové PS4, to ještě není práce. Hledá několik hráčů / dev lidí, aby mu pomohl susped komunikace mezi klávesnicí / myši, USBXLater a PS4.

Samozřejmě, i když se toto zařízení nikdy nepoužívá pro to, co je navrženo, je to stále velmi zajímavý nástroj. Se dvěma porty USB mohl USBXLater působit jako generátor signálu pro zařízení USB a hostitele, analyzovat provoz USB, nebo poskytnout další aplikace, které ještě nebyly ještě myšlenky.

[Frank] zasáhne hlavu proti zdi, který se snaží zjistit protokol PS4, takže pokud máte nějaké dovednosti USB, neváhejte ho zasáhnout na prázdnou PCB, ačkoli preference spadá na lidi, kteří s ním budou hrát a těm s analyzátorem USB provozu. Pokud vám chybí dovednosti pro rozvoj USB, [Frank] stále hledá lepší jméno pro jeho zařízení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post