Ukažte nám svůj web prospěšných věcí do pondělí

Nepamatujte si, že si nezapomeňte, abyste se dostali do svého odkazu gadget v pondělí ráno. Současná obtíže je IUT! IOT, kreativní naklonění na webu věcí, což je teď tak horký ideální. Nechceme jen věci, které se mají připojit, chceme, aby bylo možné, že připojení bude užitečné, takže uložte své webové toatery, stejně jako twittering toalety na jeden další kolo.

Co se tedy snažíme najít? Jakýkoli typ gadgetu, který komunikuje s něčím jiným, stejně jako tak, provádí službu, která má smysluplnou hodnotu. Cena HackAyDay je o budování něco, co záleží.

Pokryli jsme spoustu výborných záznamů. HeartyPatch je otevřená obrazovka tepové frekvence, stejně jako EKG, která komunikuje s moudrým telefonem. Viděli jsme nákladově efektivní vodní měřicí stanici, která by pomáhala stopu, když hladiny vody rostou nebezpečně rychlé rychlé rychlé v oblastech náchylných povodní. Stejně jako heads-up obrazovky pro multimetry se snaží pracovat bezpečně pro ty, kteří se staráme o vysoké napětí. Získejte ovlivňovány všemi IUT! Vstupy.

V tomto obtížnosti je ve výši 20 000 dolarů v tomto potíži, protože dvaceti iUT pracovních míst bude jmenováno finalisty, udělené $ 1000 každý, stejně jako krok, aby se obrátil na nejvyšší ceny ve finále.

Pokud nemáte svou práci na hackaday.IO, je teď čas. Když je vaše úloha publikována, zadávání je tak jednoduché jako využití rozevíracího seznamu na levém postranním panelu vaší úlohy. [Shulie] Dokonce sestavte rychlé video ukazující přesně, jak odeslat svůj záznam. Zkontrolujte, zda je na postranním panelu projektu poskytnuty “Internet prospěšných věcí”, stejně jako pokud ne, využijte toho rozevíracího systému.

Hackadayprize2017 je sponzorován:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post