Matthias vytváří pásový brusku

[Matthias Wandel] je přednostní YouTube Woodworker, s desítkami strojů postavených z dřevěných ozubených kol, pozoruhodných strojích, které produkují ideální mortýl a tenons a domácí pily a dohody o domácím stolu. Vlastně stavět něco namísto nákupu je to puncem [Matthias] ‘kanál, a on je na tom znovu, budování vlastních dřevozpracujících strojů. Tentokrát je to 1 “široký pásový brusek. Samozřejmě, že každý může vyrazit ven a jednoduše si koupit jeden z těchto sandistů za 100 dolarů, ale jaký je bod, kdy můžete postavit jeden z překližky a motor, který jste si vybrali z koše?

Konstrukce tohoto pásu Sander – stejně jako komerční verze, kterou se zlepšuje, používá tři kola pro vedení 42 “dlouhého pásu brusného papíru kolem svého kurzu. [Matthias] používá kolečková kola pro přední kola. Rollerblade kola nejsou nejlepší tvar pro ložiska, lze to upevnit pomocí stolu pily jako soustruh. Ano, [Matthias] Soustruhy s stolem. Je to jen tak dobrý.

Zbytek rámu byl důkladně konstruován z překližky a napájen 1/3 koně ventilátoru pece ventilátoru vytáhl z koše. Existuje několik zajímavých funkcí, které umožňují tento pás brusek velmi užitečný: zaokrouhlená deska za pásem dělá brusné rohy interiéru velmi snadné, a je něco, co se obvykle nelíbí na komerčních pásových bruskách.

Můžete se podívat na video níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post