Ouya, $ 100 Herní konzole pro indie designéry

s výbuchem mobilních her (v žádném případě v žádném malém dílu k bombardování vejce naštvaná), ouya se musela stát. Je to hra 100 dolarů herní konzole napájen Androidem, který dává indie hry ideální do vašeho obývacího pokoje.

Specifikace pro ouya označuje tuto krychli her není pluku: konzola je naplněna čadlovým procesorem nvidia terga3, 1 GB RAM, 8 koncertů úložného prostoru Flash, HDMI, WiFi, Bluetooth, stejně jako Android 4.0. Poptávka po publikačních her na ouyu dělá alespoň několik hru bezplatné hrát, la tf2 nebo lol. Kromě toho, že je video herní konzole, Ouya bude rovněž vytáhnout dolů Twitch.TV potoky, které vám umožní vychutnat Mistrovství Starcraft, stejně jako další e-sport na televizoru s velkou obrazovkou.

Nejen, že Hry Ouya hrají, jeho designéři udělali gadget rychle hacknutelné. Není dostatek detailů, abychom pochopili přesně to, co to znamená, ale my jsme si jisti, že uvidíme full-foukaný linux distro běžící na Ouyi během týdne vydání.

Od tohoto psaní, Ouya Kickstarter již spokojil svůj cíl financování 950 000 dolarů tím, že brát dva miliony pěstitelské tunu peněz s 29 dní vlevo. To může skončit být nejúspěšnějším kickstarterem k datu, stejně jako se nemůžeme dočkat, až uvidíme všechny úhledné věci, stejně jako hacky pro ouyu v blízké budoucnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post