Spooky Coffin Bell strašidely kolem Halloween

Být pohřben k životu není zábavné, představujeme si. Zájmy z něj vedlo k rozvoji různých bezpečnostních rakev konceptů v 18. a 19. století, stejně jako [Glen Akins] úžasné Halloween prop Riffs na tomto zvyk dnes.

Bezpečnostní rakev byla základní volbou pro ty, kteří jsou vyděšeni, že se k nim může dojít. Jeden nápad měl zvon, který byl instalován nad čerstvě vykopané hroby s řetězcem prodlužujícím do rakve. Ten, kdo se objevil náhodně pohřbený život, může pak vytáhnout řetězec, aby zvonil zvon, stejně jako nápovědu svolání.

[Glen’s] Instalace eliminuje rakev, stejně jako mrtvé tělo, stejně jako jen připojí zvon na příspěvek. Uvnitř je ultrazvukový dálkoměr, který detekuje kolemjdoucí. Když někdo chodí pečlivě dostačující k podpoře, mikrokontrolér spouští servo, který kroužků zvonku s strašidelnou naléhavostí.

Je to základní stavba, avšak správně instalována s LED osvětlením, to skutečně dělá pop. Byla by to úžasná metoda pro přidání životního prostředí, stejně jako náladu na oslavu Hallowe’en nebo strašidelný dům. Viděli jsme nějaké fantastické hallowe’en hacky v průběhu let, stejně jako několik z těch nejlepších jsou dýně. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post