Ilbland je LED displej náhrdelník

jste opotřebováni z ignorování? Chcete módní příslušenství, které říká, “věnujte mi pozornost!” Pokud ano, musíte se odhlásit [Al’s] nedávné poučné. Je postaven sám náhrdelník, který obsahuje displej složený z 512 individuálních LED diod.

Tento projekt byl postaven od většinou off-the-shelf komponenty, což z něj činí snadný projekt začátečník. Displej LED je vlastně produkt, který si můžete zakoupit za pouhých 25 dolarů. Obsahuje 512 LED vyrovnané v mřížce 16 x 32. Modul je snadno řízen sadou Pixel Maker. Tato deska je dodávána s vestavěnou funkčností pro ovládání jednoho z těchto LED modulů a může přijímat vstup z různých zdrojů včetně Android nebo PC. Jednotka je napájena z baterie Lipo 2000 mAh.

[AL] musel znovu blikat firmware pixelu, aby ji nastavil do režimu nízkého napájení. Tento režim umožňuje dostat asi sedm hodin životnosti baterie s baterií 2000 mAh. Jakmile byl hardware zkontrolován a potvrzen pracovat správně, [al] musel trochu trochu víc. Některé kovové zlaté sprejové barvy a rhinestones transformovaly kyberpunk projektu vzhlédl do něčeho, co byste mohli vidět v hip hopu video, nebo alespoň možná lichý al hip hop video.

Pixel je dodáván s několika aplikacemi Android pro ovládání displeje pomocí Bluetooth. [Al] si může vybrat jeden z několika režimů. První režim umožňuje tlačit animovaný gif’s na displej. Další umožní uživateli zadat text pro posouvání na displeji. Uživatel může dokonce určit text pomocí rozpoznávání hlasu. Konečný režim umožňuje uživateli zadat vyhledávací řetězec Twitter. Telefon bude tlačit všechny nové tweety odpovídající termínům na displeji jako rolovací text.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post