Hackadyay Prize Zadání: Bezpečnostní brýle jsou také handsfree multimetr

Vypadá to, že multimetr není nikdy snadné vidět během projektu. Ať už se jedná o odstraňování potíží elektrického systému vozidla a nešikovně vyvažování měřiče v některých vakuových linkách a sacího potrubí nebo instalace nového solárního panelu a doufat, že měřič nespadne na zem, zatímco vedení jsou v obou rukou, zdá se, že je to Nikdy dobrý způsob, jak vidět metr, zatímco vlastně jej používáte. Některé měřiče mají malý magnet a popruh, který lze použít k jejich dočasně, ale to bude jen tak daleko.

[Alain Mauer] vstup do ceny Hackadyay vzhledem k vyřešení tohoto problému do očí bije. Pomocí heads-up displej Bluetooth namontované na pár bezpečnostních brýlí, multimetr může být připojen k zařízení při nákupu pro zobrazení svých informací přímo svým uživatelem. Na základě jeho původní myšlenky, která použila normální dvojice brýle na předpis jako jeho nadace, cílem je snížení nebezpečí bezpečnosti, která by mohla nastat při použití multimetru nešikovným nebo škodlivým způsobem, který by nemohl být jinak možné.

Přístroj používá Arduino Pro Micro pro připojení k multimetru a jednotku displeje. [Alain] konstatuje, že skutečnou výzvou je však s optickým systémem. Ať tak či onak, to by bylo vítaným doplňkem jakékoli laboratoře, pracovního prostoru nebo panelu elektrikáře. Ujistěte se, že po přestávce zkontrolujete video v akci.

Hackadayprize2017 je sponzorován:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Design mlýn CPUDesign mlýn CPU

Existují v podstatě dvě metody pro výpočet dat. Nejprve je s DSP, čip, který provádí extrémně specializované funkce na omezené sadě dat. Jedná se o velmi levné, mají pozoruhodný výkon