Pov Display s prvkem nebezpečí

Perzistence zobrazení vidění jsou vždy v pohodě, i když musíme přiznat, že to vypadá, že by to mohlo velmi dobře explodovat při vysokých rychlostech …

Bezpečnostní obavy stranou, tento displej založený na stole ventilátor poskytuje velký výchozí bod pro učení o výrobě POV displeje. Využívá starého mobilního baterie, Atmega8, některé LED diody, veroboard, různé dráty a pájky a samozřejmě, vysokorychlostní stolní ventilátor.

[SHPARVEZ001] také poskytuje plný kód na svém blogu pro projekt, což je velmi snadné replikovat. I když bychom mohli také naznačovat, že je to dostatečně malý, že původní ventilátorová klec stále zapadá nahoře.

Z estetického hlediska se displej vypadá dobře ve tmě – ale když jsou světla na, můžete získat nějaký zvláštní vzhled. Vidíme tento projekt, který je značně zlepšen montáží LED diod přes jeden z lopatek ventilátoru a řídicí elektroniky na zadní straně ostatních lopatek. Možná hodit v některých bezdrátových nabíjení pro baterii, zatímco ventilátor je také vypnutý?

Každopádně se držte po přestávce a zobrazte displej v akci. Pokud chcete trvalejší fanoušek POV zkuste přidat displej hardware do stropní jednotky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post