Získejte skutečný tichý režim v Lollipopu s tímto modulem XPosed

Google vždy pojmenovávat Android OS po nějaké sladké misce a aktuální aktualizace lízátka se říká, že je dosud nejsladší převzetí Android. Není pochyb o tom, že se jedná o největší aktualizace OS v mnoha ohledech. Nejviditelnější změnou aktualizací Lollipopu je zcela nový materiál, který není jen léčbou našich očí, ale také zlepšuje zkušenost UI a použitelnost OS. Pokud máte zakořeněné zařízení pro Android, můžete si v Lollipopu potěšit skutečný tichý režim.

Skvělá vylepšení jsou samozřejmě, ale vedle sebe leží několik idiosynkrasií. Rozhodnutí odstranit tichý režim v lízátku je bezpochyby jedním z nich. Ve skutečnosti existuje způsob, jak zvládnout zvukové přerušení aktuální verze OS, ale rozhodně to není stejné jako tichý režim, který jsme všichni zvyklí používat na našich telefonech s ohledem na vývoj mobilních telefonů.

Dříve se věřilo, že odstranění tichého režimu bylo chybou ze strany Google a pravděpodobně by se přidalo s novějšími aktualizacemi, ale to se nestalo. Pokud vám chyběl tichý režim na zařízení Android, který běží Android Lollipop ROM, naštěstí je nyní snadná možnost, jak jej získat zpět.

Věci se opravdu změnily, protože Rovo89 učinil Xposed Framework kompatibilní s lízátkem. Člen XDA TonYP právě vydal modul Xposed s názvem True Silent Mode, který přidá funkci tichého režimu pro Android Lollipop. Vezměte prosím na vědomí, že modul nepřidává ikonu v oblasti oznámení. Přidává tichou ikonu na panelu hlasitosti namísto porovnání snímků obrazovky níže.

Vývojář ujistil, že bude pracovat na přidání vyhrazené ikony tichého režimu v panelu oznámení.

Vzhledem k tomu, že True Silent Mode je modul Xposed, musíte mít do zařízení nainstalován Xposed Framework. To také naznačuje, že pro instalaci rámce musíte mít zakořeněné zařízení. V případě, že nebudete obeznámeni s Xposed nebo nevíte, jak jej nainstalovat na zařízení Android, přejděte na následující tutoriál:

Jak nainstalovat Xposed Framework na Android Lollipop

Nainstalujte modul True Silent Mode Xposed

Pokud jste již nainstalovali Xposed, stačí si stáhnout modul True Silent Mode, nainstalovat a aktivace je popsáno níže.

Stáhněte si TrueSilentMode-V1.0.apk a zkopírujte jej do svého zařízení.

Přejděte na Nastavení> Bezpečnost a povolte možnost Neznámé zdroje v telefonu.

Otevřete správce souborů, přejděte do souboru APK a nainstalujte jej.

Nyní otevřete aplikaci Xposed instalační program ze zásuvky aplikací.

Klepněte na moduly a povolte skutečný tichý režim.

Nyní restartujte zařízení.

Hotovo! Nyní musíte být schopni povolit/zakázat tichý režim v telefonu stisknutím kláves hlasitosti.

Musí si přečíst: Seznam modulů Xposed, které pracují na Lollipopu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post