Rusty Starý stůl se změnil v pracovní stanici, která si zaslouží mistrovský řemeslník

Dobře, velmi především: Svatý kecy! I když jste tomu nerozuměli, že to začalo jako rezavý stolní pila, pracovní stanice, která vyšla z této práce, je jen fenomenální. Skutečně nás nutí touhu, kterou jsme se rozhlédli po využívaném designu s litinovým vrcholem, místo aby šel pro levný razítkovaný kov, který byl připraven použít.

[Simon Leblanc] začal s Delta dodavatelem viděl, který byl rezavý uvnitř stejně jako ven. Renovace začala eliminovat stůl stejně jako cokoliv zevnitř. Tyče stejně jako ozubená kola byla vyčištěna, než začal učit rust na samotném stole. Určitě se však nezastavil s tím, že se diváka bude znovu praktická. On vyvinul malý soubor skříně, aby sloužil jako základ pro pila. Oni šli dovnitř této větší sestavy, které kombinují MDF tabulku stolu s Accusquare Rip plotem, aby výrazně zvýšil pracovní plochu nástroje.

Teď musí začít v dalším elegantním CNC Jigovi pro věc.

[přes reddit]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Mario EtchingMario Etching

[Revolvingdork] Leptal jeho EEPC s celou úrovní mapy Super Mario Land pro herní chlapec. Nastavil laser na 70% rychlost a 40% moci, aby se tak uvolnil. To je mnohem bezpečnější