Nejbezpečnější designová horská dráha

[Jared HolladyAy] je počítačový inženýrský stážista na univerzitě v Cincinnati, stejně jako život-dlouhá horská dráha fanatic. Velká dohoda lidí se dívá na válečkové tácky jako zajímavý příklad fyziky, jako je prospektivní energie versus kinetická energie nebo setrvačnost, stejně jako správně tak. [Jared] se na ně podívá stejně jako zázraky o ovládacích prvcích. Video rovněž níže, stejně jako existuje celovečerní délka vysvětlení s více podrobnostmi. Někteří návštěvníci HackAyay i spisovatelé mohou určit komponenty, takže se domníváme, že jeho design dráhy patří sem.

Stejně jako mnoho lidí v této oblasti, on je vyvinut K’nex designy, aby se rukojeť na výstavbě. Prozkoumaný stonek ukazuje se stopami, stejně jako jistě wowed děti, dospělé, stejně jako učitelé fyziky, nicméně, protože může mluvit s programováním, je to trojnásobná hrozba. Nyní vyrůstá z plastu pro stavbu hračky, stejně jako přesun do 3D tištěných dílů s jehlovými tolerancemi.

Jeho poslední základna je extrudovaný hliník, jako to, co byste chtěli v tuhé CNC nebo tiskárně. Kromě průmyslového povrchu, Rockwell Automation mu poslal bezpečnostní programovatelnou logickou regulátor, PLC, stejně jako dotykový displej HMI. Naši kolegy na trhu nám říkají, že je to daleko nad rámec nákladového rozsahu rutinních fandských fondů. nicméně strach ne; Vaše arduino klony budou postačovat, dokud nedostanete svůj první grant.

Seznam všech robustní hardware, kromě autenticity, je implementovat zabezpečení funkce přesně stejnou metodou, kterou byste v průmyslu. Redundantní PLC odkazy na indukční senzory prox pro kontrolu rychlosti vlaku i umístění. Ostatní pohyblivé části, jako jsou třecí brzdy, mají senzory, aby se hlásily, pokud je jam. Koneckonců, není to skvělé, pokud nemůžete zastavit vlak plný lidí. Existuje mnoho věcí, které se mohou pokazit. Stačí se zeptejte [Jared], protože naprogramoval nápisy na obrazovce pro všechny z nich stejně jako klasifikované, aby nechali operátorovi pochopit, pokud mohou udržet cestu přesunout nebo pokud požadavky na údržbu telefonního hovoru.

Ne všechny domácí tácky jsou modely měřítka, stejně jako několik tradičních tradičních má více než uspokojivé oko.

Děkuji, [Milo Bascombe] pro špičku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post