Rychlá stejně jako špinavý dotykově citlivý klávesnice

Nemusíte mít co nejvyšší kvality, které chcete hrát s elektronikou, stejně jako zde je vynikající příklad. [Vishal] využil nevyžádané hřiště s Capsense, touch citlivou Arduino knihovnu. To, co skončil, je tato klávesnice na bázi klavírů.

V minulosti jsme představili knihovnu kapsensku, a to však i že příklad využívá extrémně pečlivě vytvořené zkušební plošiny fóliové pásky, Protoboard, stejně jako některé rezistory. Pokud jste to ještě neposkytli, zkuste dodržovat tento příklad využití hliníkové fólie, elektrické pásky, stejně jako lepenkové krabice.

[Vishal] jen sendwiched konec propojovacího kabelu mezi dvěma kousky fólie, aby se každý “klíč”. Domníváme se, že druhý konec kabelu je pájen na rozruchové rezistory, kde odkazují na pár pinových záhlaví. Záhlaví byly zaplavené v místě s otvory ve spodní části krabičky, takže celá plošina snadno zapojte do arduino, který ho řídí. Po přidání v malém reproduktoru stejně jako blikající kód, který skončil. Rozhodně to dělá na krátkou odpolední práci, kterou se necítíte chudí o tom, co se později odešlete, protože jste neopustili tunu času nebo zdrojů do stavby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post