Proměňte zařízení pro Android na bezdrátovou klávesnici a vzdálená myš myš

transformuje vaši Android na bezdrátovou klávesnici a myš
Zní to zajímavě, hm? Zatímco mnoho z vás uživatelů Androidu by si o tom mohlo být vědomy, stále existuje velké množství ne technologického davu, který je třeba představit této úžasné funkci, kterou mohou uživatelé, kteří Android mohou mít na svém zařízení, (je to také na iPhone). Vlastnit zařízení Android je druh vlastnictví pokladní skříně, nikdy nevíte, co se dále vyjít.

Použití bezdrátové myš není vždy užitečná věc a můžete často najít myš mimo dosah od místa, kde sedíte. Představte si, že ovládáte vše od pohodlí vašeho gauče nebo židle. Představoval si už? Nyní nechte svou fantazii proměnit ve realitu!

Takže dnes jsme tu, abychom hovořili o jedné takové skvělé aplikaci s názvem Remote Mouse, která změní váš mobilní telefon nebo tablet na sadu bezdrátové klávesnice a myš. Je to skvělá aplikace a určitě se do ní zamilujete. Na Google Play existuje mnoho takových aplikací, ale tohle je můj osobní favorit. Jeho snadno použitelné rozhraní je příjemné a můžete jej nastavit za sotva několik sekund.

Jaké jsou tedy požadavky na dosažení toho? Seznam je krátký. Potřebujete pouze router WiFi nebo přístupový bod, který již pravděpodobně máte (většina lidí má dnes jeden) a budete muset stáhnout aplikaci vzdáleného serveru myši. To je vše. Aplikace serveru je povinná a bez ní nemůžete pokračovat, ale mít router WiFi je volitelný. Vývojář říká, že jej můžete také spustit na připojení 3G. Další věc, kterou bych chtěl zmínit, je, že Desktop a vaše zařízení Android by měly být ve stejné síti. To znamená, že by měli být připojeni ke stejnému routeru nebo přístupovému bodu.

Nejprve si stáhněte aplikaci serveru z www.remoteMouse.net a nainstalujte ji. Drobná aplikace sedí ve vašem zásobníku na ploše a při práci vás neobtěžuje. Musíte to jen nainstalovat, žádná konfigurace! Poté stáhněte a nainstalujte aplikaci pro Android z Google Play a v aplikaci s názvem Car Connect je tato možnost, která detekuje počítač spuštěn aplikaci serveru a připojuje ji. Pokud z některých důvodů se nemůžete připojit automaticky, existuje možnost připojit se ručně. Stačí klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace na ploše a vyberte Zobrazit adresu IP a poté zadejte zobrazenou IP adresu do zařízení.

Můžete se také manuálně spojit s IP zobrazenou ve vzdálené myši
Následuje některé základní funkce aplikace:

Plně simulované funkce bezdrátové klávesnice a myši.

Funkce myši zahrnují, klikněte, poklepejte na dvojitě kliknutím, klepnutím pravým tlačítkem, posouvání a přetažení.

Portrét a režimy krajiny.

Pracuje pod 3G a WiFi

Kompatibilní s Windows 8, 7, XP a Vista.

Kompatibilní s Mac OSX Lion/Snow Leopard/Leopard.

Vzdálená myš je na Google Play k dispozici zdarma. Získejte nejlépe pryč a získejte bezdrátové připojení!

[GooglePlay url = ””]
Přečtěte si také: vzdáleně přistupujte k zařízení Android z jiného Androidu nebo PC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post