Stáhněte si tapety Tecno Camon I2 Stock

Tecno, výrobce smartphonů se sídlem v Hongkongu, oznámil své nejaktuálnější pomocí v řadě Tecno Camon. Tento smartphone je pojmenován jako Tecno Camon I2 a smartphone je nabízen na trzích po celém světě. Tecno Camon I2 obsahuje zářez v horní části jeho displeje. Smartphone má také nastavení dvojité vačky na zadní straně.

Specifikace Tecno Camon I2

Nyní pojďme mluvit o specifikacích Tecno Camon I2. Smartphone má obrazovku dotykové obrazovky 6,2 ″ s zářezem, jak bylo uvedeno dříve. Tecno Camon I2 má poměr pixelů 19: 9 s rozlišením 720 x 1520 pixelů. Smartphone je poháněn čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 2GHz spolu s 3 GB RAM.

Pokud jde o nastavení dvojité vačky na zadní straně, Tecno Camon I2 má na zadní straně nastavení vačky 13MP + 2MP. Na přední straně je jeden dosud výkonný 16MP Snapper. Gadget má slušnou schopnost baterie 3750 mAh. Kromě toho smartphone běží na Android 8.1 Oreo a také upgrade na Android 9.0 koláč je na kartách.

Stáhněte si tapety tecno camon i2

Společnost Tecno oznámila zavedení svého Camon I2 v Indii i po celém světě začátkem minulého měsíce. Vzhledem k tomu, že pak byl gadget nabídnut k prodeji na trzích, kde byl spuštěn. Jsme rádi, že můžeme odhalit, že tapety z gadgetu jsou nám nyní nabízeny. Je samozřejmé, že je sdílíme s vámi ideálním pryč.

Tapety na akcie z Tecno Camon I2 jsou relativně velké. Na zařízení je 16 tapet zásob, abych byl přesný. Mnoho tapet je abstraktní povahy, vytvořené Tecno pro jeho Camon I2. Rozlišení těchto tapet je 720 x 1520 pixelů a odpovídá rozlišení zařízení.

Nyní můžete tyto tapety získat také na smartphonu. Existují dvě metody, jak získat tyto tapety na vašem smartphonu. První technikou je stáhnout je z galerie připojené níže, jeden po druhém. Druhou technikou je stahování dat ZIP připojených v sekci odkazu ke stažení níže. Výhodou stahování všech dat ZIP je to, že budete mít všechny tapety v původním rozlišení i na jednom místě.

Stáhnout odkaz

Tecno-camon-i2-stock-wallpapers.zip

Stáhněte si tisíce tapet na zásoby

Doporučené tapety

Tapety na zásoby Nokia X5 2018

Tapety Stock Stock Vivo Nex (16 FHD+ tapet)

Realme 2 Pro, stejně jako tapety Stock Sake 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

STK500 jako ArduinoSTK500 jako Arduino

AVR STK500 byl ATMEL konvenční vývojovou platformu AVR pro spoustu let. V poslední době však fandové objali Arduino. [Alessandro] učinil rozhodnutí přinést dva dohromady tak, abyste mohli používat prostředí Arduino