Pouze 90. leti mládeže ocení tento prototyp

[MADOX] je uživatel trackball, který je v pořádku; My na Hackaday respekt, stejně jako oceňují ty, kteří on-line alternativní životní styl. Jak byste očekávali, není mnoho značek, stejně jako návrhy trackballs se prodávaných, stejně jako [Madox] žádoucí něco ergonomického. Služba DIY byla nutná, nicméně, jak přesně navrhnout něco “ergonomického” předtím, než se vytáhnete? Floam, zřejmě.

Vysoce pokročilé 3D prototypové dovednosti
Floam je lepkavá, lytá goo původně nabízená jako navazující na Nickelodeon’s Gak na počátku devadesátých let. Skládá se z polystyrenových pelet držených spolu s barevným pojivem, který nenechává nepořádek, stejně jako vyschnout. Zatímco verze Nickelodeon je ztracena s pískem času, floamová sloučenina je nabízena v jakémkoliv typu obchodu hračky. [MADOX] vybral několik blistrů, stejně jako modelování jeho dokonalého trackball.

S příslušným tvarem v ruce, [MADOX] potřeboval způsob, jak získat tento styl do počítače. Fotogrammetrie je řešení, stejně jako zatímco dřívější experimenty s autodesk úlovkům byly úspěšné, Autodesk má morphed, stejně jako rebranded své fotogrammetrické softwarové aplikace do autodesk remake. Turing hromadu Styrofoamu sfér do 3D designu je stejně snadné jako spoustu fotografií, stejně jako nahráno do služby Autodesk’s ‘Cloud’ Service.

Za pár minut, vhodné 3D fit dohromady se ukázalo od autodesk Mothership, stejně jako [MADOX] k importu tohoto návrhu do kombinace 360, hegraphing se zkosemi, stejně jako nakonec se dostal do bodu, kdy byla 3D tiskárna nezbytné. Trvalo několik revizí, nicméně teď [Madox] má přizpůsobený vyvinutý trackball, který byl zcela ergonomický.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post