Přidejte nové funkce do tlačítka domácího telefonu pomocí Homebot

Android je úžasný. Díky tomu, že je to otevřený zdroj v přírodě, lze jej skutečně přizpůsobit podle svých vlastních představ. S tím řekl, pojďme mluvit o něčem, co zřídka jdeme sem, v Droidviews – tlačítko Home. Každý telefon Android má ve spodní části obrazovky 3 navigační tlačítka, přičemž prostřední je tlačítko Home. Nyní toto tlačítko Home nemá spoustu funkcí, kromě toho, že vás přivede zpět na domovskou obrazovku (s jediným klepnutím) a přístupem nyní na kohoutku (dlouhým stisknutím).

Také si přečtěte: 10 nejlepších her Android z roku 2016

Teď neznám spoustu lidí, kteří skutečně používají nyní na kohoutku, a z tohoto důvodu tam jen sedí a zabírá funkčnost dlouhého tisku domácího tlačítka, aniž by byla použita. Bylo by opravdu skvělé, kdybyste skutečně mohli použít tlačítko Domů k spuštění další aktivity pomocí dlouhého stisknutí, tj. Nahrazení nyní na kohoutku novou funkcí. To je to, co Homebot dělá!

HomeBot vám umožňuje změnit chování tlačítka domů na smartphonu. Pomocí této aplikace můžete přizpůsobit dlouhou akci tlačítka domova v zařízeních Android. Vaše zařízení nemusí být zakořeněno pro použití této aplikace. Podporuje pouze zařízení spuštěné Android Marshmallow (6,0 a vyšší) a může pracovat na Android Nougat (7,0 a vyšší), ale nemůžu vám jistě říct, že nemám zařízení spuštěn Android Nougat. A vzhledem k tomu, že to funguje tak, že vyměňuje funkčnost nyní na kohoutku, která je k dispozici u Android Marshmallow a výše, předpokládám, že nebude fungovat na žádném zařízení se systémem Android Lollipop a níže.

Nenechte si ujít: Top 5 funkcí Android nemá iOS

Další věc, kterou stojí za zmínku, je, že před použitím budete muset povolit jako pomocnou službu. Vzhledem k tomu, že není možné, aby žádná aplikace upravila funkčnost tlačítka Home bez oprávnění uživatele, je třeba provést, aby se HomeBot dostal přístup k požadované službě.

V zásadě musíte jít na pomoc a hlasový vstup do nastavení a vybrat si HomeBot jako asistenční aplikaci místo Google. Jakmile je to hotovo, můžete pokračovat a přizpůsobit tlačítko Home.

S HomeBot můžete přiřadit některou z 5 předdefinovaných funkcí k tlačítku domů-spusťte aplikaci, otevřete webovou stránku, přepíná baterku, otevřené nedávné aplikace a přepínací jas. Nejenže si můžete vybrat aktivitu, která se má spustit na dlouhém stisknutí tlačítka Domů, ale můžete také spustit určitou aktivitu. Pokud se například rozhodnete otevřít CAM při dlouhém stisknutí, můžete navíc projít krok a otevřít jej přímo ve video režimu. Po výběru hlavní aktivity získáte řadu dílčích aktivit.

[GooglePlay url = ””/]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post