Bluetooth Neuvěřitelně Nintendo Controller pro hazardních her Android

[Rich] [Rich] potřebný k nalezení pracovišti senior styl, stejně jako rozhodnuto o integraci dvou věcí, které miloval: jeho Android telefon, stejně jako neuvěřitelně Nintendo.

Zatímco touchscreen telefony jsou skvělé, cítil, že nic neříká hmatové komentáře fyzického ovladače, když se týká hraní. Přesně přišel přesně, jak řídicí signalizační práce, pak ji zapojil stejně jako Arduino Pro Tiny 328. Arduino interpretuje signály SNES Controller, posílá je do svého telefonu Android pomocí modulu Bluesmirf Bluetooth.

Původně měl všechny prvky v lepenkové krabici, nicméně, jako bychom včera vysvětlili, uvědomil si, že práce skutečně přichází, když je umístěna ve vhodném uzavření. Choval se zachytit všechny jeho prvky do slepice řadiče SNES stranou od baterie použil k napájení dálkového ovladače. Po trochu bitu Bondo, stejně jako několik nátěrů barvy, regulátor hledá poměrně ostrý.

Držte se, abyste viděli rychlé demo video svého regulátoru v akci, stejně jako zkontrolovat tento tutoriál, který dohromady popisuje několik principů, které využil, aby ho vybudoval.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post