Odstranění WeChat z iOS App Store může snížit zásilky iPhone o 30%

Prezident Spojených států Trump nadále vede válku s Čínou v jakémkoli typu metody, kterou může, přičemž poslední instancí je zákaz schopnosti nás Obchodní spolupráce s mateřskou společností WeChat, Tencent.

To je pro jednotlivce iPhone významná nabídka z několika důvodů, v neposlední řadě pravda, že WeChat je aplikace, která se v Číně používá každý den.

WeChat se také nevyužívá pouze pro chatování. Platby jsou zpracovávány mimo jiné prostřednictvím společnosti WeChat a jeho odstranění z obchodu s aplikacemi může být významné pro Apple i jeho uživatele. Jak přesně je obrovské? Podle analytika Ming-Chi Kuo může Apple vidět něco jako 30% podzim v celosvětovém iPhone Zásilky.

Protože WeChat skončil jako každodenní nutnost v Číně, integrace funkcí, jako jsou zasílání zpráv, platby, elektronický obchod, sociální sítě, čtení zpráv a produktivita, pokud tomu tak je, věříme, že zásilky hardwarového produktu společnosti Apple v Čínský trh výrazně klesne. Citujeme, že roční zásilky ‌iphone‌ budou revidovány o 25–30%, stejně jako roční zásilky dalších hardwarových zařízení Apple, včetně AirPod, iPad, Apple View a Mac, budou revidovány o 15–25% .

Pokud je však společnost Apple povinna pouze k odstranění WeChat z amerického obchodu se sídlem v USA, účinek by se výrazně snížil. V takovém případě Kuo očekává, že zásilky iPhone podzim podzim o 3%. Pozoruhodný pád, ale ne iPhone Armageddon, který by mohl být za rohem, pokud bude WeChat vyloučen z čínského obchodu s aplikacemi.

Předvídatelně, Kuo navrhuje, aby investoři hledali přemístění peněz z podnikání v dodavatelském řetězci Apple na zadní straně jeho 30% počtu.

(Via: MacRumors)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stáhnout: iOS 14 Beta 4 IPSW odkazy, iPados 14 Beta 4 vydáno

IOS 14 Beta 4 OTA Profil Data Stahování vydaných bez účtu Dev, zde je přesně to, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více využíváním UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post