Projekt Duben Bloods ‘učí spolupracovníky, aby se nedotkli vaše věci

Přijměte se jeden pohled na nálepku v horní části tohoto pole projektu a je to docela jasné, že nemáte překlenout přepínač chráněný kusem červeného plastu. Ale pokud jsou vaše spolupracovníci něco jako [timmy je], je alespoň několik, kteří se zastaví a prostě nemůže držet ruce. Postavil to, aby ukázal, že ty druhy lekce. Překlopte spínač a velmi hlasité sirény začne oblačeno. Ta věc je, 107DB alarm nemůže být vypnut pomocí přepínače, musíte mít zásadní pro přepínač na straně.

SIREN je samostatná jednotka, která potřebuje zdroj energie mezi 6v a 15v. Díky tomu je projekt poměrně jednoduchý, jediná část, že [Timmy] opravdu potřeboval k přemýšlení o tom, jak budovat mechanickou západku SR (set-reset). Možnost je použít mechanické relé. Přepínač připojuje obvykle otevřený konektor ke společnému terminálu pro povolení relé. Rozhodující spínač rozbije spojení relé na zem, což umožňuje znovu otevřít magnetický spínač.

Pokud potřebujete nějakou pomoc při porozumění tomu, že relé připojení fungují, jsme zakořeněn nesouvisející video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post