Napětí řízené ohňostroj Launcher

[Thomas], stejně jako jeho kamarádi, kteří si přáli, aby zazní v novém roce tím, že se vydali z nějakého ohňostroje. Chcete-li udržet bezrizikovou vzdálenost, stejně jako bitové zábavné, které vyvinuli tento spouštěč sítí (přeložen).

Obrázek vlevo ukazuje rozvoj v jeho nevyužitém i vynikajícím stavu. Nicméně do konce akce to vypadá trochu roztavené i spálené. Pro první revizi systému však skončila docela dobře.

Viděli jsme řadu vzdálených ohňostrojů, které vylučují odpory, aby se rozsvítily pojistky. Tento systém je však mnohem více opakovanější. Obrázek na ideálu ukazuje aspekty vytápění, které svítí pojistky. Mladší návštěvníci nemohou mít žádný koncept toho, na co se dívají, ale každý automobil využívaný k nalezení alespoň jednoho z těchto elektrických zapalovačů cigaret. Jen jet 12V s nimi, stejně jako rychle rychle hoří horké. To je místo, kde přichází do hry baterie vozidla na základně. Je spojen s zapalovači využívajícími některé mechanické relé.

V kontejneru potravin připojené k bočnímu spalovači zjistíte malinový PI, který dodává webové připojení pro systém. [Thomas] Složený kód, který využívá webovou stránku s některými ikony bomby jako tlačítka. Zkontrolujte video po přestávce, abyste ho viděli, ukazují přesně, jak rychle jeden z těchto zapalovačů bude záře po stisknutí tlačítka na moudrém telefonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post