Trick Mouse udržuje spořič obrazovky na zálivu

[Jerry] napsal, aby sdílel malý gadget, který postavil, aby vyřešil problém, který měl v práci. Vidíte, každý počítač ve své kanceláři má politiku-prosazovaný časový limit, který vyžaduje, aby jednotlivec přešel do hesla v nákupu, abyste získali přístup ke své pracovní ploše.

To je významná bolest, protože sporadicky používá starý počítač pro jedinou funkci monitorování některých aplikací běžících v jeho datovém centru. S počítačem načasování každých 10 minut je neustále povinen jít do jeho hesla v nákupu, aby se 10 sekund zahlédl na obrazovku, abyste zajistili, co je v pořádku.

Spíše než obejít spořič obrazovky využívající regionální bezpečnostní politiku nebo implementací generátoru signálu založeného na mikrokontroléru, rozhodl se místo toho vytvářet mechanické řešení. Optická myš jeho počítače se nachází uvnitř dřevěného rámu, stejně jako periodicky zametl ze strany na stranu ovládané servopohonem Atmega, udržel Screensaver trvale na zálivu.

Zavolej to hack, zavolej to Kludge, zavolejte to, co budete. Vše, co chápeme, je, že když jsme to udělali trochu jinak, funguje to jen v pořádku pro [Jerry], stejně jako to vytváří všechny druhy fascinujícího konverzace k botě.

Držte se pro rychlou video prezentaci jeho myší wiggler box.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Mario EtchingMario Etching

[Revolvingdork] Leptal jeho EEPC s celou úrovní mapy Super Mario Land pro herní chlapec. Nastavil laser na 70% rychlost a 40% moci, aby se tak uvolnil. To je mnohem bezpečnější