Tesla potvrzuje, že ukládá ultrazvukové senzory a používá Tesla kamery Tesla

Tesla oznámila, že do svých vozů přestane vkládat ultrazvukové senzory, místo toho se spoléhá pouze na kamery pro věci, jako je autopilot. Přemístění přichází poté, co Tesla potvrdil, že loni použije kamery Tesla Vision.

Při nákupu za účelem provedení autopilotu se automobily Tesla historicky dodávaly s kombinací kamer a ultrazvukových senzorů, aby vše fungovalo.

Společnost Electrek poznamenává, že bylo „osm kamer, radar směřující vpředu a několik ultrazvukových senzorů všude kolem jeho vozidel“.

Ale to se nyní změní, s Tesla údajně o názoru, že nejlepším způsobem, jak napodobit způsob, jakým lidé řídí automobily, je nechat autopilota vidět, co vidí, a nic víc.

Mysleli byste si, že mnohem více údajů by bylo lepší, ale Tesla je myšlenka, že silnice jsou vyvíjeny pro lidi, kteří je navigují pomocí systému založeného na vizi-přírodní nervové sítě v jejich mozcích. Automobilka se domnívá, že je nejlepší se pokusit replikovat to čistě s kamerami a syntetickými nervovými sítěmi a nenechat radarová data znečišťovat systém.

Tesla říká, že odstraňuje ultrazvukové senzory z modelu 3 a modelu Y, přičemž model S a model X vytváří stejné přemístění od roku 2023.

To však znamená, že některé funkce nebudou zpočátku k dispozici-ačkoli Tesla říká, že je nakonec přivede na automobily mimo ultrasoniku. Mezi ně patří Park Assist, Autopark, Summon a Smart Summon.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post