Získejte klasicky vypadající koženou kapelu Apple View za pouhých 6,99 $, pouze s omezenou nabídkou

jsou kožené kapely Apple View Apple Apple docela úžasné, ale jsou také docela nákladné. Za 149 $ to není druh peněz, který je každý připraven zaplatit. Naštěstí existují některé alternativy, které nejen nabízejí příležitost zachránit malé jmění, ale také vypadají docela sladce. Některé z těchto kapel přicházejí s laskavým svolením Top4cus přes Amazon.

Některé z kapel, které Top4CUS poskytuje, jsou v současné době k dispozici za docela podstatnou slevu, pokud při odhlášení zadáte speciální slevový kód. Tento kód vezme kapelu, která by obvykle stála 14 $ a učinila z ní jen 6,99 $, což znamená, že tyto kapely mohou být za polovinu jejich typické ceny. Takové slevy nepřicházejí často. Obzvláště když mají hodnocení stejně dobré jako tyto.

Všechny pásy jsou vyrobeny z plně zrna skutečné kůže, což znamená, že nejsou odolné vůči vodě. Vejdou do mnoha zápěstí od 6,3 do 7,9 palce a při opotřebení existuje deset otvorů pro snadné nastavení. Tyto pásy jsou také vyvinuty pro 42/44mm Apple Watch, takže mějte na paměti, když zadáváte objednávku.

Milujeme Apple Sport Band, ale nelze popřít, že pohled okamžitě vypadá trochu klasičtější, když je doprovázen dobrou koženou kapelou. Tyto kapely se pěkně obléknou vaše zápěstí a budou úžasné pro použití při mnohem formálnějších příležitostech, kdy jej vaše normální kapela prostě neřeže.

Přejděte na níže uvedený odkaz, vyberte svůj styl, zadejte diskontní kód a staňte se šťastným majitelem kožené kapely Apple View

KOUPIT: TOP4CUS Prial Leather Leather Iwatch Strap náhradní kapela nerezová kovová spona z Amazonu: 6,99 $ s kódem ZT4YS25Y | Původní cena: 14 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 12.1.4: Downgrade na iOS 12.1.1 Beta 3 a útěk z vězení pomocí rootlessjb, tady je, jak

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravnou chybou v důležitém facetime

Útěk z vězení iOS 12.1.4 / iOS 12.1.3: Downgrade nyní, když Brandon Azad vydal svůj exploit iOS 12.1.2

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná vývojářům

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post