72 HODINY STRÁNKU VAŠE IDEA

První potíže s cenovou cenou z roku 2017 se zavře v pondělí ráno. Chcete-li svůj záznam odeslat přibližně 72 hodin hodin.

Výzva, nazvaný styl vašeho konceptu, je skutečně o plánu. Vidět práci s ohledem na vaši schopnost předvídat, kde jsou body bolesti. Získáte poloviční metodu do vašeho výrobního procesu, stejně jako rozpoznávání prvků PCB nebudou ve tvaru v nabízené oblasti pro končetiny vašeho robota? Být úspěšný v tomto prvním kole, ukažte, že máte odebrání plán na všechny prvky vašeho návrhu. Je to opravdu snadné. Stejně jako můžete začít nyní stejně jako stále dostat vstup do pondělí ráno.

IUT! Iot.

Cena HackAyDay je o budování něco, co záleží. Ten nápad má tvar, jak jsme přemístili do druhé obtíže kolem příštího týdne: IUT! Iot.

To znamená “Internet užitečných věcí, * ne * webových věcí”. Osvědčili jsme se, že můžeme dostat propojené miniaplikace do rukou spotřebitelů, kteří jsou zbytečné, soukromí, stejně jako bezpečnost a bezpečnostní noční můra, stejně jako v některých případech oba. Existuje mnohem méně příkladů skutečně užitečných souvislých produktů, které demonstrují rovnováhu soukromí, bezpečnosti, stejně jako užitečnost.

Zní to jako zábava, že? Věříme tomu, stejně jako existuje řada dalších výplaty k botě. Nejdříve je to, že jsme nadšeni, že jsme viděli pracovní místa, která řeší sociální dobro. Existuje vynikající síla v technologii, můžete ji ovládat v metodě, která nás prospívá? Ukažte nám, co máte, stejně jako můžete být jeden z 100 finalistů udělil $ 1000. Tento fond finalistů – 20 z každého z 5 obtížných kol – bude pokračovat v boji o hackadayovu cenu ve výši 50 000 dolarů, stejně jako čtyři další špičkové peníze ceny ve výši 20 000 dolarů na 5 000 dolarů.

Hackadayprize2017 je sponzorován:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

STK500 jako ArduinoSTK500 jako Arduino

AVR STK500 byl ATMEL konvenční vývojovou platformu AVR pro spoustu let. V poslední době však fandové objali Arduino. [Alessandro] učinil rozhodnutí přinést dva dohromady tak, abyste mohli používat prostředí Arduino