Robotsota, bojující husy a výrobce mluví na světě Vytvořit Day

o několik víkendů před několika víkendem, jsme kopali Hackadayovu cenu do zařízení s World Create Day. To byla oslava stavebních věcí a sloužil jako se společně pro mistrovské domovské stavitele, aby zjistili, co budou tento rok postavit. Měli jsme úžasnou účast po celém světě, a nádherný čas byl všemi.

Mikkeli, Finsko

Podle organizátorů světa Mikkeli Create Dayup, toto město je malé a uprostřed ničeho. Podívejte se na mapu, která se jeví jako spravedlivé hodnocení. Nicméně, Hacklab Mikkeli a Mikkeli městská knihovna sestavují úžasnou akci s více než 120 účastníky.

Motivací pro tento projekt měl růst a podpořit místní hackerovou kulturu, a posuzování pics, tato skupina uspělo. Byly tam roboty, elektronické projekty, 3D tiskárny, DIY Elektronické hudební nástroje a Mikkeli robotová válečná sezóna 1. To je ‘Robotsota’ ve finštině.

Svět Vytvořit den v Káhiře

Káhira hackerspace má zvláštní místo v našich srdcích. Jejich hackerspace se zhroutil (ne, doslova) v roce 2016, ale podařilo se mu dostat všechny své vybavení a dát všechno do starého VW van. Je to hackerspace na kolech a je to úžasné.

Jejich akce pro svět vytvořit den stanovenou výzvou a strávili den brainstormingu a plácl pár samolepek na jejich notebooky. Elegantní.

Vancouver Hack Space.

Vancouver Hack prostor má polopravidlativou událost, neuvěřitelně potěšen hackerský dům. Jedná se o otevřený dům, kde každý přijde, přináší projekt, rozhovor o tom, co udělali, a všechno se zabalí několika bleskových rozhovorů. To je přesně to, co se snažíme najít ve světě Create Day Event.

Na palubě pro tuto kombinace Světový Vytvořit den / neuvěřitelně potěšen hackerský dům byl soustruhový trénink, kovářství, bojující husy, pijho demo moštu, díky [Luke cyca] a několika internetem ciderských bitů, a foto stánku postavený z malé černé a bílá crt.

Fubar Labs.

Fucar Labs v New Jersey by neměly vyžadovat žádné úvod. Fubarino vyšel tam, oni spravují dobré postavení každoročně v seriálu Power Racing, a jeden člen hackerspace přišel s jediným spoustou geniální heboconového robota, jaký jsem kdy viděl. Ne, neřeknu vám, co to je; Stále musím ukrást tuto myšlenku na pár mnohem více heboconů.

Zaměření Fubarově světa Vytvořit den byl TMS5220nl Syntézní čip od TI. Ano, je to starověký, ale Siri a Cortana a Alexa a cokoliv jiného budou populární dětská jména za pár let, je to teď, tak proč s tím nešroubovat? Akce byla skvělá, a po vzdání se starověké části Ti, laboratoř nakonec dostal text do řeči pracující s modulem EMIC2. To bylo přivedeno studentem střední školy, který přemýšlel o vybudování rozhraní pro lidi trpící momentální ztrátou řeči. To je skvělé a přesně to, co se snažíme najít v záznamu Hackaday Cenu.

Hackadayprize2017 je sponzorován:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post