Sparkfun bere jejich vzdělávací show na silnici

, kterou si zakoupili RV a směřovali k vašemu státu s kbelíky plnými hobby elektronického hardwaru. Je to Jishfun’s National Education Tour a pokud chcete, aby hostili workshop pro děti ve vaší oblasti, je čas se zaregistrovat!

Není to úsek říct, že naše každodenní životy jsou pevně vázány s technologií. Šance jsou každá z dětí v tomto obrázku bude chodit s vestavěným systémem v kapsách v době, kdy zasáhnou střední školu, pokud ne dříve (vážně, mnoho z nich má nejnovější generaci špičkových inteligentních telefonů). Smutným faktem je, že téměř 100% nikdy nemá žádnou představu, jak hardware v těchto zařízeních funkcí. A to je místo, kde si myslíme, že tento program opravdu svítí.

Sparkfun plánuje 50 zastávek, kde je dotováno 1000 dolarů nákladů. Tým bude pracovat s každou školou / organizací, aby přišel s vhodnou dílnou pro věk studentů a jejich základní znalosti na toto téma. Doufejme, že to bude inspirovat novou generaci hardwarových hackerů, kteří nakonec přispívají k využití technologií k řešení světových otázek. Podívejte se na jejich propagační klip po skoku.

Diskutovali jsme o dotovaných návštěvách. Program stále stojí 1500 dolarů a po prvních 50 zastávkách půjde až 2500 USD. Ale hardware používaný v dílně zůstane s dětmi. A doufáme, že $ 37.50- $ 125 / hlava cenový štítek bude považováno za hodnotné investice do získání dětí zájem o mnohem více než jen zábavné samotné se sociálními mediální nabídky běžící na hardwaru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post