Trikordér Berkeley je nyní otevřen zdroj!

[Reza Naima] právě vydala návrhy pro jeho Berkeley Tricorder pro veřejnost k použití. Vytváří to, protože v roce 2007 pracuje jako jeho práce pro jeho PhD, stejně jako proto, že se teď udělal (gratulujeme!), Rozhodl se, že ho pustí tím, že to bude otevřeno!

Pokryli jsme ji prakticky 7 let zpět, když to bylo ve své první formě prototypu, stejně jako na to, že pak přišel. Proudová verze obsahuje elektromyogram (EMG), elektrokardiograf (EKG), spektrometr bioimpedance, pulzní oxymetr, akcelerometr, stejně jako všechna data je zaznamenána do mikro SD karty nebo odeslány pomocí Bluetooth do tabletu nebo moudrý telefon pro vizualizaci dat.

Vydal ji v naději, že ostatní výzkumníci mohou využít hardware ve svém vlastním výzkumu, doufejme, že se rozvíjí o sousedství lidí, kteří se zajímají o neinvazivní zdravotní a wellness monitoring. S jakýmkoliv typem štěstí bude pokračovat rozvoj triky Berkeley, stejně jako snad nějaký den, může skutečně online až do svého jména!

Bohužel neexistuje žádné nové video, které předají aktuální iteraci, ale jsme si připojili původní video po přestávce, což dává velký příběh na gadgetu [Reza] sám.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post