Řízení řízení řidiče volantu bez kola

z nějakého důvodu tento projekt usiluje o světelné cykly v tronu. Víš, kolo tvoří kolem jezdce poté, co chytit na hůlku, která tvoří jeho kontroly? Určitě neuvidíte automobil z tenkého vzduchu, ale tento řidič řidiče necháte chytit na nic, co by mělo ovládat závodní hru.

Můžete vidět, že používá kinect k mapování tělesa přehrávače a převést vaše pohyby do řízení pohybu. Demo video vložené pod záhyb ukazuje kalibrační krok, následovaný volnými možnostmi ovládání. Zatlačení volantu vpřed se otáčí nitrous, naklonil se dopředu nebo zrychlující zrychlení a brzdy, a několik signálů ramene umožňují navigovat herní menu.

To funguje mapováním gesta ke stisknutí kláves. [Rajarshi Roy] nám říká, že v jejich úložišti je k dispozici velmi surový kód, ale plán je vyčistit tento víkend. Budou také pracovat na wiki, dokumentaci a tutoriálu o výuce softwaru nová gesta.

Prostě nevíme, co se vám líbí lépe, vidět kinect rozšířen jako herní regulátor, jako je tento, nebo ji používat v robotice, jako je tento quadcopter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post