Hackaday Prize Zadání: Nositelné mikro čerpadlo zachází s vaší horečkou pro vás

byste si popírali malé čerpadlo do těla a nechal ji dávku s léky na základě vašich současných důležitých znaků? Mnoho lidí by ne, zatímco někteří by ocenili pohodlí, a mnoho nemají na výběr. [M. Bindhammer] ‘s 2017 Hackaday Cena vstupu, Dubbed Sense-Aid, snaží se demokratizovat proces dodávání léčiva poněkud budováním snímače balení spojený s malým povrchovým montážním čerpadlem do jediného nositelného zařízení.

Jeho zvolená počáteční terapeutická oblast je horečka, vzhledem k tomu, že je snadné diagnostikovat neinvazivně s jednoduchým termistorem a přímočarým způsobem léčit antipyretika jako acetaminophen. Kromě zdánlivých regulačních překážek by takové zařízení tvářilo, má spoustu technických výzev k adresování. Překvapivě, sourcing povrchová montáž čerpadla není jedním z nich, i když nalezení léků na čerpání s ním je. Anecdoticky, profesor známost naší, který se týkala jeho foolproof hashovna lék: aspirinová tableta rozpuštěná v polárním aprotickém rozpouštědle dimethylsulfoxidu (DMSO) a absorboval přímo přes pokožku pro okamžitou úlevu. Příběh může být apokryfní, a to určitě zní jako špatný nápad, ale taková rozpouštědla mohou být jedním způsobem čerpání léků neinvazivně.

Je zřejmé, že je to jen koncept v tomto bodě, jako [M. Bindhammer] ještě nevystudoval prototyp. Ale to je přesně to, co první fáze ceny Hackadyaye 2017 je o: Design svůj koncept. Může se zdát jako bláznivý nápad, ale přinejmenším je to nápad, a to je první krok. Poslali jste ještě svůj nápad? Je tu ještě spousta času.

Hackadayprize2017 je sponzorován:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post