Internet doutníků

Víme, víme. Jsou pro vás špatní. Neměli byste začít, ale někteří lidé milují doutník. A jemný doutník je docela zvláštní o vysychání. To je důvod, proč tobacconisté a doutník Aficionados ukládají své kouří ve humidoru. To je něco z malé skříňky do velké skříně, které udržuje konstantní vlhkost. Samozřejmě, kdo mohl chtít takovou věc v těchto dnech, aniž by to bylo připojeno k internetu?

Tento jemně vypadající humidor používá malinový pi. Když je vlhkost nízká, ultrazvukový zvlhčovač přidává vlhkost vzduchu. Pokud se dostane příliš vysoko, ventilátor cirkuluje vzduch, dokud nevyváží. Kdo věděl, že kouření doutníků může být tak high-tech? Snímač vlhkosti je AM2302. K dispozici je také chytrý rozbočovač USB, který může přijmout příkazy pro zapnutí a vypnutí ventilátoru a zvlhčovače.

Dřevěná skříňka byla stávajícím vlhkostem, zřejmě. [Atticakes] říká, že strávil asi 100 dolarů, ale že obchodní ekvivalent by byl nejméně 250 dolarů. Jeho zdrojový kód naleznete na GitHub.

Pokud jste vehementně anti-doutník, musíme zdůraznit, že pro takové zařízení existují další použití. Vzhledem k tomu, že Denverova nízká vlhkost, například Colorado Rockies baseballový tým obchodovat hra míče ve velkém humidoru.

Pro záznam může v pytle zip udělat v pinchu. Bez něčeho, odborníci říkají, že doutník začíná měnit negativně za dva nebo tři dny.

První síťový vlhký, který jsme viděli? Stěží. Pokud potřebujete něco, co by se to stogie rozsvítilo, doporučujeme laser.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post