Solární napájený robot sekat váš trávník, zatímco chill v interiéru

jsme slyšeli docela řadu rádiových reklam v poslední době snaží prodat automatické sekání trávníku (jako místnost pro vaši trávu). Ale nebylo by to hodně mnohem zábavnější, abych zasekl vlastní z existující sekačky? To je to, co [Daniel Epperson] udělal. Ve skutečnosti projekt probíhá roky. Napsal však, aby sdílel současný vývoj, který přidává Solární nabíjecí schopnosti k robotské sekačce.

První z nich pojďme skutečnost, že to není elektrická sekačka. Jedná se o prius sekačky, která spojuje hybridní technologii, aby se trávník snížil s motorem s pohonem benzínu a pohánět plošinu elektřinou. [Danny’s] tvrdě pracoval s bot-rohem jen o každou funkci možnou (kromě autonomie) do věci, a to je důvod, proč baterie mohou být účtovány ze sítě, alternátor poháněn plynovým motorem a nyní z PV panelu namontovaného nahoře. Získejte celý projektový úvod do jeho koleupu.

Tento zdroj bezdrátového videa a sekačku jsou poháněny dálkovým ovládáním. Takže můžete dát svému dvoře o obložení, aniž by se dostal zpocený. Po skoku jsme vložili klip dřívější revize, která demonstruje toto dálkové ovládání. Pokud nejste zájem o všechny funkce, které byste mohli jednoduše vytvořit analogovou verzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post